Room Dream Beato

  • WiFi
  • Pendeldienst (toeslag)
  • Rookvrije kamers
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Het comfortabele Room Dream Beato Lissabon hotel bevindt zich in de wijk Beato in Lissabon, 6 km verwijderd van familiegelegenheden als de dierentuin van Lissabon. Het pension verleidt gasten ook met pendeldienst.

Er zijn 11 kamers met airconditioning. Sommige hiervan bieden een flatscreen TV met satellietzenders evenals koffie- en theevoorzieningen. Gasten zullen genieten van een apart toilet en een douche, waarvan de badkamers zijn voorzien. De privébadkamers zijn uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche, samen met een droger en handdoeken.

A Maritima de Xabregas serveert verschillende Portugese gerechten op een klein stukje lopen van Room Dream Beato Lissabon.

Dit hotel ligt op circa 10 minuten met de auto van het Rossio en op een paar stappen verwijderd van Rua Marques de Olhao busstation. Room Dream Beato is zeer dicht bij Teatro Iberico en op circa 3 km van de Kathedraal van Lissabon. Het pand in Lissabon is op circa 15 minuten met de auto van het Oceanário de Lisboa geplaatst. 10 minuten rijden van Humberto Delgado en op circa 3 km van Rossio treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Room Dream Beato Lissabon
Big Luxury Room With River And Mountain View
Mobiele prijsaanbieding

Big Luxury Room With River And Mountain View

961 m van de accommodatie
USD 56 USD 50
per nacht
Lisboa Aconchego Proximo Ao Aeroporto
Mobiele prijsaanbieding

Lisboa Aconchego Proximo Ao Aeroporto

6.2
Aangenaam 11 beoordelingen
1 km van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
Olaias13
Mobiele prijsaanbieding

Olaias13

7.7
Goed 88 beoordelingen
1 km van de accommodatie
USD 32 USD 29
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    6 km

    Treinstations

    Marvila Train Station
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst (toeslag)

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Gedeelde keuken
    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Zithoek
    • Patio
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 04:00 tot 09:00
    Licentienummer88539/AL
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Wat is de afstand tussen Room Dream Beato hotel en het stadscentrum?
      Het stadscentrum van Lissabon kan worden bereikt binnen 30 minuten lopen vanaf Room Dream Beato hotel.
    • Is de luchthaven dichtbij Room Dream Beato hotel?
      Room Dream Beato hotel bevindt zich op 10 minuten rijden van de luchthaven Humberto Delgado.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    6 km

    Treinstations

    Marvila Train Station
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Room Dream Beato Lissabon

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten